Program treningowy "Łatwy Start" (dostęp 12 mcy)

Opis

Chcesz zacząć ćwiczyć ale nie wiesz jak zacząć lub ćwiczenia zawsze są dla Ciebie zbyt trudne?

Pomogę Ci ćwiczyć bezpiecznie i na miarę swoich możliwości nawet jeśli od bardzo dawna się nie ruszałaś, masz nadwagę lub otyłość!

Podejmowałaś już wiele prób żeby zacząć się ruszać, ale szybko traciłaś motywację do dalszych ćwiczeń?

Ile razy rozkładałaś matę z mocnym postanowieniem, że od tej pory będziesz ćwiczyć, szukałaś ćwiczeń dla początkujących i… nie byłaś w stanie dotrwać do końca treningu? Bo ćwiczenia były za trudne, tempo za szybkie i w ogóle miałaś wrażenie, że to jakaś katorga a nie trening “na start”.

Mimo tego zagryzałaś zęby i próbowałaś się zmuszać do ćwiczeń, raz… drugi… trzeci, ale zawsze przegrywałaś z treningiem. Po prostu miałaś dość. To Ci odbierało całą motywację do kolejnych ćwiczeń i rzucałaś matę w kąt. A przecież Ty chcesz (w końcu!) … regularnie ćwiczyć i zobaczyć efekty. Znowu chciałabyś mieć chęć do życia i energię, której tak bardzo Ci brakuje.

Brzmi znajomo? Czas to zmienić!

Krok po kroku pomogę Ci,

zacząć regularnie ćwiczyć tak żebyś miała ochotę na kolejny trening.

Bo ćwiczenia mogą sprawiać ogromną przyjemność i dawać efekty, serio!

Przygotowałam program treningowy w formie online, który pomoże Ci wdrożyć regularną aktywność dopasowaną do Twoich możliwości. Nawet jeśli od dawna się nie ruszałaś, masz nadwagę lub otyłość to i tak DASZ RADĘ! No i w końcu zadbasz o zdrowie na stałe a nie tylko na chwilę.

Na czym polega sekret?

Program treningowy to cały przemyślany proces. Zdecydujesz GDZIE chcesz dojść, czyli wybierzesz konkretny cel treningów. Dowiesz się również JAK tam dojść, czyli otrzymasz niezbędną wiedzę, plan treningowy oraz gotowe treningi, które będziesz w stanie wykonać do końca. Na bieżąco będziesz śledziła postępy żeby wiedzieć CZY idziesz w dobrym kierunku.

Cały proces jest oparty na wprowadzaniu stopniowych zmian do Twojego życia, na spokojnie, w Twoim tempie. Dzięki temu w końcu zobaczysz efekty i utrzymasz motywację do działania.

Stworzyłam ten program treningowy z myślą o Tobie

Zobacz ile możesz zyskać

Wzmocnisz i ujędrnisz swoje ciało Będziesz miała lepsze samopoczucie i odzyskasz energię do życia Poprawisz kondycję - koniec z zadyszką po wejściu kilku pięter do góry
Zgubisz zbędne kilogramy bez wyczerpujących ćwiczeń Wzrośnie Twoja pewność siebie i z radością będziesz patrzeć na siebie w lustrze Polubisz aktywność i będziesz miała motywację do ćwiczeń

Ćwiczenia dopasowane do Twoich możliwości to podstawa zadowolenia z treningu i motywacji do dalszego działania.

Gwarantuję, że moje treningi wykonasz do końca!

Co znajdziesz w Programie Treningowym?

Program treningowy to połączenie mojej wiedzy i doświadczenia z tysięcy przeprowadzonych treningów i setek godzin rozmów z podopiecznymi, którym pomogłam zrzucić wagę, odzyskać energię i poprawić samopoczucie.

Program treningowy zawiera:

👉 Ponad 30 lekcji wideo z wiedzą, wskazówkami i zadaniami do wykonania, które przeprowadzą Cię przez cały proces wdrażania regularnej aktywności.

👉 13 pełnych treningów wideo zawierających rozgrzewkę, część główną i sesję rozciągania.

👉 13 filmów z treningami (zupełnie nowych, niedostępnych na YouTube), na podstawie których przygotowałam plany treningowe.

👉 10 planów treningowych w formacie PDF dostosowanych do różnej liczby treningów w tygodniu oraz uwzględniających różne cele treningowe, m. in. odchudzanie, poprawę kondycji, rozciąganie, zadbanie o kręgosłup, czy wzmocnienie całego ciała.

👉 Materiały dodatkowe w tym karty pracy w formacie PDF, które ułatwią Ci przejście przez cały proces.

👉 Dożywotni dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku.

👉 12 miesięczny dostęp do platformy edukacyjnej, z której możesz korzystać również na swoim telefonie.

Chcesz poznać dokładny zakres Programu Treningowego?

MODUŁ 1: Wstęp

Ten moduł to instrukcja obsługi, dowiesz się z czego składa się kurs i jak z niego korzystać.

MODUŁ 2: Wyznaczamy cel

Zaczynamy od ustalenia celu treningu. Dzięki temu wiesz dokładnie, po co będziesz ćwiczyć i jakie zmiany chcesz u siebie zobaczyć.

MODUŁ 3: Omawiamy odżywianie

W tym module zajmiemy się analizą Twoich nawyków żywieniowych. Dowiesz się jak wprowadzić zmiany w odżywianiu żeby osiągnąć lepsze efekty w odchudzaniu.

MODUŁ 4: Wybieramy plan treningowy

Tutaj dobieramy plan ćwiczeń dopasowany do Twojego celu. Wybierasz rodzaj ćwiczeń i ilość treningów w tygodniu, a także dodatkowe aktywności.

MODUŁ 5: Aktywność fizyczna i motywacja

W tym module znajdziesz wiedzę dotyczącą aktywności fizycznej i motywacji. Te informacje pomogą Ci w działaniu i realizacji Twoich celów.

MODUŁ 6: Odchudzanie

W tym module również przygotowałam dla Ciebie dawkę wiedzy. Tutaj znajdziesz wiedzę dotyczącą odchudzania. Informacje, które znajdziesz w tym module pomogą Ci w realizacji celu związanego z odchudzaniem.

MODUŁ 7: Dalsze działania

Na zakończenie sprawdzimy rezultaty Twoich działań, powiem Ci jak wybrać następny plan treningowy oraz dowiesz się również co zrobić jeżeli treningi będą już dla Ciebie zbyt łatwe.

Czy to na pewno dla mnie? 

Ten program treningowy jest dla Ciebie jeśli:

 • od bardzo dawna nie ćwiczyłaś i chciałbyś to w końcu zmienić,
 • szukasz treningów, które dasz radę wykonać do końca,
 • marzysz żeby aktywność fizyczna była przyjemnością a nie karą,
 • masz nadwagę lub otyłość i szukasz bezpiecznych ćwiczeń, które będą dopasowane do Twoich możliwości,
 • chcesz zacząć ćwiczyć ale nie wiesz jak się za to zabrać,
 • szukasz motywacji do ćwiczeń i nie chcesz jej szybko stracić,
 • chcesz się lepiej poczuć i odzyskać energię do życia,
 • straciłaś wiarę, że uda Ci się schudnąć i czujesz się bezsilna

To nie jest program treningowy dla Ciebie jeśli:

 • ćwiczysz regularnie, osiągasz wyznaczone cele i szukasz zaawansowanych treningów,
 • szukasz mocnego wycisku bo tylko wtedy czujesz, że “to był dobry trening”,
 • liczysz na to, że osiągniesz cele w krótkim czasie bo liczy się efekt a nie zdrowie,
 • uważasz, że program treningowy przyniesie efekty bez Twojego zaangażowania,
 • nie chcesz wprowadzać żadnych zmian w swoim życiu

Najczęściej zadawane pytania

Czy treningi są prowadzone na żywo?

Nie, treningi są w wersji nagranego wcześniej wideo. Program jest dostępny na specjalnej platformie kursowej w wersji online żeby każdy mógł ćwiczyć o tej porze, która mu najbardziej pasuje.
Czy dzięki temu programowi schudnę?

Mówiąc krótko: TAK! Ale żeby to się udało potrzeba czegoś jeszcze: Twojego czasu i zaangażowania. Ja dam Ci niezbędną wiedzę i narzędzia żeby to osiągnąć ale nie będę ściemniała, że efekty pojawią się zupełnie bez wysiłku z Twojej strony.
Czy filmy treningowe z programu treningowego są dostępne na YouTube?

Nie! Na potrzeby programu przygotowałam zupełnie nowe filmy z treningami, których nigdy nie było i nie będzie dostępnych na moim kanale YouTube.
Czy w ramach programu otrzymam indywidualne konsultacje?

Niestety nie, konsultacje online nie są zawarte w programie treningowym. Natomiast otrzymasz dostęp do specjalnej grupy, w której znajdują się uczestniczki programu. Dzięki temu będziesz miała możliwość otrzymania wsparcia i wymiany doświadczeń z innymi uczestniczkami.
Jestem mężczyzną, czy mogę dołączyć do programu treningowego?

Jeżeli nie przeszkadza Ci zwracanie się do Ciebie w formie żeńskiej to jak najbardziej możesz dołączyć do programu. Szczególnie jeżeli odpowiadają Ci moje treningi. Poza kilkoma wstawkami np. kiedy tłumaczę jak radzić sobie z aktywnością podczas menstruacji cała reszta sprawdzi się również mężczyzn, którzy chcą wdrożyć regularną aktywność do życia i osiągnąć swoje cele.

Wypróbuj program bez zobowiązań

Dołączasz bez żadnego ryzyka. Jeśli program nie spełni Twoich oczekiwań to w ciągu 7 dni od zakupu możesz go zwrócić i otrzymać z powrotem pieniądze. Jeśli czekasz na odpowiedni moment żeby w końcu wziąć się za siebie i zacząć działać to on jest właśnie teraz. Możesz tylko zyskać.

 

Zdobądź teraz dostęp do Programu Treningowego

Dostawa

Sposób dostawy: Koszt dostawy:
Dostawa online darmowa dostawa

Cena

269,00 zł 199,00 zł

Liczba sztuk

Najniższa cena z 30 dni: 199,00 zł


Darmowa dostawa


Zapytaj o produkt

Cena

269,00 zł 199,00 zł

Liczba sztuk

Najniższa cena z 30 dni: 199,00 zł


Darmowa dostawa


Zapytaj o produkt