Pakiet 12 treningów online

Opis

 

Po raz setny obiecujesz sobie, że od jutra to już na pewno zaczynasz ćwiczyć? A może chcesz zacząć treningi, ale boisz, bo masz problemy z kręgosłupem? Weźmy byka za rogi! Porozmawiaj ze mną podczas konsultacji online, a potem zacznij ćwiczyć pod moim okiem. 

Dlaczego warto skorzystać z pakietu personalnych treningów?

Możesz ćwiczyć z YouTubem lub nawet zapisać się na grupowe zajęcia do klubu fitness. Ale czy jesteś pewna, że ćwiczenia, które robisz, są dla Ciebie odpowiednie? Czy prowadzą Cię do celu, jaki chcesz osiągnąć? I czy na pewno masz dobrą technikę wykonywania ćwiczeń? 

Podczas treningu personalnego jestem tylko dla Ciebie – dobieram optymalne ćwiczenia i czuwam nad Twoim bezpieczeństwem. 

 

Poza tym treningi online zaoszczędzą Twój czas na dojazd na siłownię czy na zajęcia grupowe. No i gdy umówisz się ze mną na konkretną godzinę, na pewno zrobisz trening. Nie ma wymówek ;)  

Dla kogo jest pakiet personalnych treningów?

  • Chcesz zacząć regularnie ćwiczyć, ale nie wiesz, jak zaplanować treningi.

  • Masz nadwagę lub problemy zdrowotne i nie wiesz, jak bezpiecznie ćwiczyć. 

  • Nie potrafisz zmobilizować się, żeby samodzielnie ćwiczyć.

  • Masz wyznaczony cel treningu (schudnąć, poprawić kondycję, wzmocnić ciało, zadbać o kręgosłup), ale nie wiesz, jakie ćwiczenia dobrać, żeby osiągnąć ten cel. 

  • Ćwiczysz już jakiś czas, ale masz wątpliwości, czy prawidłowo wykonujesz trening. 

Co zawiera pakiet personalnych treningów?

  1. 90-minutowa konsultacja online.

Podczas konsultacji dokładanie opowiesz mi, co chcesz osiągnąć dzięki treningom oraz jakie wyzwania przed Tobą stoją. Zrobię także pełny wywiad na temat Twojego stanu zdrowia, trybu życia oraz nawyków żywieniowych.

Od razu na konsultacji otrzymasz masę konkretnych wskazówek, które pomogą Ci systematycznie i bezpiecznie ćwiczyć.

  1. Pakiet treningów personalnych online 

Po konsultacji umawiamy się na cykl 12 treningów online. Każdy trening trwa 60 minut. Możemy ćwiczyć raz, 2 razy lub 3 razy w tygodniu. Pakiet treningów ważny jest maksymalnie 3 miesiące.Ćwicz ze mną indywidualnie i skorzystaj z mojego doświadczenia jako trenerki kobiet. Gwarantuję, że ćwiczenia dadzą Ci masę frajdy. A efekty? Zobaczysz je szybciej, niż się spodziewasz!

 

Zapoznaj się z regulaminem treningów personalnych, który znajdziesz tutaj [kliknij].

Dostawa

Sposób dostawy: Koszt dostawy:
Dostawa online darmowa dostawa

Cena

2 160,00 zł

Liczba sztuk

Darmowa dostawa


Zapytaj o produkt

Cena

2 160,00 zł

Liczba sztuk

Darmowa dostawa


Zapytaj o produkt